Studyo Prana Transformal Nefes Terapisi

   
   
 
 
 
 
Transformational Breath® (Transformal Nefes Tekniği) Nedir?

Transformational Breath® (TB); nefes sistemindeki blokajlarda açılım sağlayarak, oksijenin vücutta kesintisiz dolaşımını sağlayan en etkili nefes tekniğidir. TB, 30 yılı aşkın süredir Amerika ve Avrupa'da güvenle uygulanmaktadır. Bu nefes tekniği ülkemizde Transformal Nefes olarak bilinmektedir.
 
Yapılan araştırmalara göre, insanların %90'ı, nefes alma kapasitelerinin sadece %30'unu kullanıyor. Söz konusu kısıtlı nefes alışkanlıkları ve yaşanan fiziksel-duygusal travmalar, nefes sisteminde blokajlara neden olarak hücre sağlığı için gerekli oksijenin vücuda alınımını ve dolaşımını engelliyor.
 
Transformational Breath® Nefes Tekniği ile nefesimiz açılıp dengelendiğinde, artan oksijen miktarıyla birlikte, bağışıklık sistemimiz de doğal olarak yenileniyor ve güçleniyor. Alınan yeterli oksijen; daha fazla enerji, daha sağlıklı eklemler, daha sağlıklı hücreler ve sonuçta daha sağlıklı bir beden-zihin-ruh hali yaratıyor.
 
Kandaki oksijen oranı hücre sağlığı ve yenilenmesi için en önemli faktördür. İçlerinde kanserin de yer aldığı 50'ye yakın hastalık anaerobik (oksijensiz) olarak sınıflandırılır. Nefes sisteminin açılması sonrasında oksijen alan hücrelerde anaerobik hastalıklar görülmemekle birlikte, mevcut hastalıkların iyileşmesi de yeterli oksijen sayesinde hızlanmaktadır.
 
Tekniğin uygulanmasıyla kazanılan derin ve tam diyafram nefesi, fiziksel iyileşmenin yanısıra hücresel hafızamızın tüm seviyelerindeki negatif enerjiyi de temizleyerek zihinsel ve ruhsal bir dönüşüm gerçekleştirir. Yaşam enerjisi (Prana) nefesimizle birlikte bedenimizde akarak bizi engellerin olmadığı özgür bir yaşama ulaştırır.

Stüdyomuzda kurucu eğitmen Duygu Keçecioğlu tarafından Transformational Breath® (Transformal Nefes) tekniği uygulanmaktadır.

Eğitmenin bağlı bulunduğu merkez: Transformational Breath Foundation  www.transformationalbreath.com

ANA SAYFA: Buradan Ulaşabilirsiniz

İLETİŞİM SAYFASI: Buradan Ulaşabilirsiniz

ÇALIŞMALARIMIZ SAYFASI: Buradan Ulaşabilirsiniz

Transformational Breath® Nefes Tekniğinin Kazanımları
Etkili Olduğu Gözlemlenen Temel Alanlar
Başarılı ve Mutlu Çocuklar
Nefes Seansı Nasıl Uygulanır?
Dr. Judith Kravitz
 

Judith Kravitz ile 100 Nefes
Etkinlikler ve Haberler
Nefes Terapisti ve Eğitmeni Duygu Keçecioğlu
Kurumsal Çalışmalarımız
En güncel haberlerimizi Facebook ve Instagram Sayfamızdan takip edin...
Nefes! Size her anınızda eşlik eden başka ne olabilir ki?
Onlara yeni yaşlarında, yeni yıllarında, tüm özel günlerinde; sağlık, mutluluk ve huzur hediye edin...
Stüdyo Prana Foursquare Friends Special Kampanyası yayında!
E-Bülten Üyeliği
Bülten üyeliği avantajları için tıklayınız...
Ad/Soyad:
E-Posta:
Doğum Tarihi:
Yaşadığı Şehir:
 
Bize Katılın!

 
Bu sitede paylaşılan terapi ve yöntemler herhangi bir hastalık için tanı veya tedavi yerine geçmez. Her türlü sağlık probleminiz için lütfen önce doktorunuza danışınız.